Mercuri komanda Latvijā nosvin 30 gadu jubileju!

2023. gada 13. novembrī, pārdošanas vadības konferencē „Mercuri of the Year 2023”, svinējām Mercuri 30 darbības gadu jubileju Latvijā un pasākuma vadmotīvs bija pievienotās VĒRTĪBAS veidošana!

Vairāki uzņēmēji dalījās ar saviem pieredzes stāstiem par vērtības veidošanu.

Uzņēmuma Linde Gas SIA tirdzniecības vadītājs Agnis Gūtmanis, pastāstīja, kā Linde Gas pārdošanas komanda pielieto Salesforce.com augstas pievienotās vērtības risinājumu pārdošanai.

DAW Baltica SIA valdes priekšsēdētājas Beatas Johansones pieredzes stāsts atspoguļoja to, kā mērķtiecīgi pilnveidot Key Account management sistēmu – veidu, kā sistemātiskāk veikt darbu ar nozīmīgākajiem un lielākajiem klientiem.

Par interesantu brīdi vadītāja karjerā, kad jāpārņem iepriekšējā vadītāja ilgstoši vadīts kolektīvs un jānodrošina uzņēmuma tālāka izaugsme – šajā jomā savus novērojumus un ieteikumus bija apkopojis ZAAO SIA valdes priekšsēdētājs Gints Kukainis.

Savukārt enivo SIA uzņēmuma vadītājs, Eduards Fedorovičs izstāstīja savu veiksmes stāstu, kā veiksmīgi paveikt uzņēmuma zīmola un korporatīvās identitātes maiņu, lai kļūtu par pamanāmāku spēlētāju digitālā mārketinga jomā.

Pasākumā Mercuri International nāca klajā arī ar Value Selling 2023 pētījuma rezultātiem par uzņēmumu izaicinājumiem augstāku rezultātu sasniegšanā.

„Mercuri of the Year 2023” konferencē šogad piedalījās vairāk kā 100 Latvijas uzņēmumu vadītāji, īpašnieki un pārdošanas vadītāji, kuri noteica to vadītāju, kurš ar savu sniegumu, degsmi un mērķtiecību ir devis vislielāko ieguldījumu augstāku pārdošanas rezultātu sasniegšanā.

Mērķtiecīgākā biznesa vadītāja gada balvu “Mercuri Of The Year 2023” ieguva uzņēmuma ZAAO SIA valdes priekšsēdētājs Gints Kukainis. Apsveicam ar saņemto atzinību! 

Novēlam Mercuri klientiem panākumus vērtības veidošanā un augstāku biznesa rezultātu sasniegšanā!