Pasniegta gada balva pārdošanas vadībā „Mercuri of the Year 2018”

30.novembrī septīto reizi notika ikgadējā pārdošanas vadības konference „Mercuri of the Year 2018”, pasniedzot balvas pārdošanas vadībā, kā arī kuplā viesu lokā nosvinot Mercuri International 25 gadu darbības jubileju Latvijā! 

No pieredzes sadarbībā ar pasaulē vadošajiem biznesa uzņēmumiem, redzot, ka izcilus rezultātus sasniedzošie uzņēmumi veiksmīgāk pielāgojas un pat apsteidz situāciju, savlaicīgi ieviešot pārmaiņas, Mercuri International komanda par šī gada pasākuma vadmotīvu izvirzīja biznesa uzņēmumu attīstību 3. tūkstošgadē.

Pasākuma dalībnieki noklausījās trīs titula “Mercuri of the Year 2018” pretendentu pieredzi augstāku biznesa rezultātu sasniegšanā. 

Uzņēmuma Elva  Baltic SIA tirdzniecības vadītājs Reinis Sparāns dalījās pieredzē par klientu apmierinātības mērķtiecīgu uzlabošanu uzņēmuma konkurētspējas nostiprināšanai.

Gatis Legzdiņš, uzņēmuma AGRITECH SIA tirdzniecības vadītājs, pastāstīja, kā aktivizēt pārdošanas komandu augstāku rezultātu sasniegšanai ar jauniem klientiem. 

Savukārt  Salmo SIA valdes priekšsēdētāja Dace Poļačenoka, prezentēja sava uzņēmuma pieeju iekšējās sadarbības pilnveidošanai, lai nodrošinātu straujāku jaunu produktu ieviešanu.

Pasākumā Mercuri International SIA biznesa konsultants Artūrs pētersons nāca klajā interesantiem faktiem no Sales Barometer 2018 pētījuma par uzņēmumu izaicinājumiem augstāku rezultātu sasniegšanā.

Pētījumā ir apkopoti 270 Latvijas vadošu uzņēmumu vadītāju viedokļi par šī brīža uzņēmējdarbības vidi Latvijā, iezīmējot būtiskas tendences konkurences situācijā un klientu labklājības līmenī. 

Pasākumā „Mercuri of the Year 2018” šogad piedalījās vairāk kā 120 Latvijas uzņēmumu vadītāji, īpašnieki un pārdošanas vadītāji, kuri, izvērtējot katra “Mercuri of the Year 2018” pretendenta veiksmes stāstu, noteica to vadītāju, kurš ar savu sniegumu, degsmi un mērķtiecību ir devis vislielāko ieguldījumu augstāku pārdošanas rezultātu sasniegšanā.

Mērķtiecīgākā biznesa vadītāja gada balvu “Mercuri Of The Year 2018” ieguva uzņēmuma Uzņēmuma Elva  Baltic SIA tirdzniecības vadītājs Reinis Sparāns, kuram balvu pasniedza Mercuri International SIA valdes loceklis Dzintars Koknēvičs.

“Šī gada konference ir interesanta ar to, ka katram no pretendentiem ir savs, atšķirīgs veids, kā vadīt pārdošanas darbu, bet vienojošais visiem vadītājiem ir mērķtiecīgais darbs, virzot pārdošanas komandu uz nākamajiem panākumiem.Esmu pārliecināts, ka katrs no pretendentiem ir pelnījis iegūt Mercuri of the Year 2018 titulu,” atzīst Mercuri International vadītājs Dzintars Koknēvičs.

„Mercuri Of The Year” balvu pasniedz ik gadu novembrī biznesa vadītājam, kurš citu Latvijas biznesa vadītāju vērtējumā, ar savu darbu, pārliecību un idejām ir devis lielāko ieguldījumu augstāku biznesa rezultātu sasniegšanā.